• türkiye de fantezi anlayışı

  .
  Akıllara durgunluk veren Komikli fantezilerdir.

  Yanı ciddi ciddi Adam almış eline bıçağı, hatunun ayağına çokokrem mi Ahahaha...
  Lan olum millet aç aç!

  ilk bakışta, ayağına ağda sürüyor sandım iyi mi?!
  Olur mu olur!
  Aslında vatandaşı olmasan, komik ülke heee!
  7 -3 ... zeytinyagli dolma kalem
 • uludağ sözlük hdp li yazarlar birliği

  .
  "türkiye'de amed başkentli kürdistan kurmak" isteyen delikanlı, derdini bundan sonra savcılıkta anlatırsın.
  uludağ sözlük hdp li yazarlar birliği

  şu cimer şikayeti;
  uludağ sözlük hdp li yazarlar birliği

  yolun açık olsun paşam;
  uludağ sözlük hdp li yazarlar birliği

  Edit: Arkadaş ilk entryi düzeltmiş 2. Entryi de silmiş.
  Ama bu onu kurtarmaz tabi.
  Kayıkçı chiron senin için yola çıktı bile hewal.

  Kürdün delikanlılığı bu kadar oluyor işte.
  Noldu lan amedden vazgeçtin hemen?
  54 -7 ... tengir budun
 • uludağ sözlüğü kim okuyor sorunsalı

  .
  Ben okuyorum. Siz her gece yataklarınızda mışııl mışııl uyurken bütün yazarları tek tek ziyaret ediyorum. O gün uslu çocuk olanların entrylerini artılıyorum. Yaramaz amlı pipili entry girenlerinde hakkında suç duyurusu başlatıyorum. Eğer siz de uslu bir yazar olursanız bir gün uyandığınızda entrynizi gizli oylanmış bulabilirsiniz.
  4 ... kucuktur uc
 • uludağ sözlüğün eski tadının kalmaması

  .
  En çok da sözlüğün tadını sikenler tarafından tadı kalmadığı hakkında güzelleme yapılmasındandır. Popüler kültürü eleştirmenin popüler kültür olması gibi.

  24 saat sözlük içi entry giren, kankalarıyla al gülüm ver gülüm başlıklarda tezgah açan, sözlük mevzuları ve dedikoduları hakkında entry girmekten başka bir sik yapmayanların 'Uludağ sözlük artık eskisi gibi değil ühühü' şeklindeki zırlamalarından bahsediyorum.

  Sözlük eskisi gibi olsaydı aynı sebepten 3 kere falan çaylak yiyeni 4. Seferde tarihten silerlerdi. Eskisi gibi olmadığı için 15 kez çaylak yediğiniz sebepten 16. Kez yiyebiliyorsunuz.
  10 -6 ... alkolik oldum
 • uludağ sözlüğün eski tadının kalmaması

  .
  Tam haklısın diyecektim ki nicki görünce vazgeçtim.
  15 -2 ... insan olmaya ceyrek kala
 • kale3112

  .
  Yeni bir tanım ile birlikte tartışmanın çıktığı başlık. "gizli meriçlik" içeriğini tam olarak bilmemekle birlikte gizli şeker gibi bir şey olduğunu düşünüyorum.

  Ben nedense kale ile gethereyi birbirine benzetiyordum isimleri alakasız olsa da. ikisini de severim aslında, öylesine yazıyorum o yüzden bunu.

  Meriç olmayan kazansın artık ne diyelim *
  4 -1 ... keyf kahyasi
 • müge amlı

  .
  Bu seviyesizlikleri ve ilkokul düzeyindeki esprileri çok mu düşünüyorsunuz? Gerçekten merak ediyorum.
  10 ... yasak merve
 • burun estetiği

  .
  27 aralık 2018, perşembe. ilk gün.

  size bunları çok uzaklardan hastane odasından yazıyorum. *

  ameliyattan çıkalı yaklaşık 10 saat oldu, narkoz geçti, verilen ağrı kesiciler geçti fakat ben zerre kadar acı, ağrı ya da türevi bir şey hissetmiyorum. (hadi lan nasıl olur?!) dediğinizi duyar gibiyim. ama oluyor inanmıyorsanız 3 saat önce gelen hemşireye sorun ağrı kesici serumu taktırmadım aha da orda duruyor. tabii yapı meselesi olabilir.

  gelelim fasulyenin faydalarına. yemek yiyemiyorum bu yüzden yaklaşık 28-30 saattir açım. çorba içtim biraz, katı beslenemiyorum. ameliyat esnasında nefes almam için boğazıma sokulan hortumdan dolayı korkunç düzeyde tahrişim var canım acıyor yutkunmak bile çok zor. (ama tabii bu benim öküzlüğümden de olabilir çorbayı içtikten sonra gayet de yemek yemeye çalıştım (aaaall yedin al)

  yarım saatte bir buz koyuyorum gözlerime, morarma olmadı olduysa da çok az. burnumda şişme, ödem herhangi bir şey yok hatta atel falan çıksa hemen, kimse anlamaz dün ameliyattan çıktığımı ama bu benimle ilgili olabilir. genel itibariyle sıkıntısız aşırı güzel bir ameliyat geçirdim ben. görüntümden bandajlı haliyle bile memnun olduğumu da belirtmek isterim.

  anesteziye geçelim. anestezi aldığımı hatırlamıyorum, damardan verildi muhtemelen ama hiç bilmiyorum. uyuduğumu da hatırlamıyorum. uyandığımı ve çok üşüdüğümü üşüdüğüm için ağladığımı, uyuyup uyuyamayacağımı, saati ve burnum nasıl olmuş diye sorduğumu hatırlıyorum. 2 saat kadar ota boka ağlama devam etti, her şeye ağladım. velhasıl sayıklamamışım. bayağı güzel uyandım narkozdan hatta yanlış duymadıysam birisi ne kadar güzel uyandı dedi.

  doktor bu sıra boş durmamış babama çıkıp üşüyor, ısıtıyoruz ameliyat çok güzel geçti demiş.

  tabii 10:30’da girdiğim ameliyat 16:30’da bitince bizimki telaşlanmış. tabii bu uyandırma ıvır zıvır.

  bu burun nasıl düzelir ya dediğim burnu 3,5 saate müthiş bir şeye çeviren doktorumu selamlıyorum. bana neler verdiği hakkında hiçbir fikri yok.

  yaptırmak isteyenler hiç korkmasın, korkulacak bir şeyi asla yok. tek hissettiğiniz devamlı burnunuzun aktığı ve ağzınızı kapatamamak. koku ve tat almayı da unutun. başka bir zorluğu yok. zaman geçtikçe burayı editlerim.

  7 ocak 2019, pazartesi. 11. gün.

  hastanede kendi isteğimle 3 gece kaldım. henüz alçı, tampon hiçbir şey çıkarılmadı 1 hafta kontrolümde salı günü alınması uygun görüldü.(ağlaya ağlaya gittim kontrole burnumun içindeki tamponları kemik sanıp * sonra kemik değil bunlar burun eti olabilir diye kendimi yedim yedim çıka çıka tampon çıktı) ameliyat olduğum günden bu yana hiç ağrım olmadı doktorun yazdığı ağrı kesiciyi aldım fakat hiç kullanmadım. antibiyotik hap, antibiyotik krem, deniz suyu spreyi kullanıyorum. burnum korkunç düzeyde yağlanıyor, duş almak eziyet, burnumun üzeri kaşınıyor(kaşıyamıyorum), morluğum kendi ihmalimden dolayı 50 kuruş büyüklüğünde oldu, sarı sarı çürümelerim geçti sayılır. yüzüm gözüm şişmedi, oldukça iyiyim. koku ve tat hâlen yok. eriyen dikişlerimden bir tanesi 4-5 saat önce düştü.

  8 ocak 2018 salı 12. gün.

  kalıp, bantlar, tamponlar çıktı. dikişlerim alındı. burnum şiş, genel itibari ile güzel. tamponlar çıkarken acı hissetmedim. burun içindeki yaralarım sigara içmeme rağmen büyük oranda iyileşmiş. tekrar bant yapıştırıldı. cuma günü tekrar gideceğim bantların çıkartılması için. iyiyim sorun yok. ağrı sızı yok. koku ve tat almam gayet iyi. ilk koku aldığımda çığlık atmak istedim şükürler olsun diye. ay çok güzel.

  9 ocak 2019 çarşamba 13. gün.

  4 kilo verip 43 olmuşum. bu durum beni ziyadesiyle üzdü.

  16 ocak 2019 çarşamba 20. Gün.

  Bantlar çıktı koku, nefes ve koku almamda bir sıkıntı kalmadı burnum hâlâ şiş. Her şey gayet güzel.
  6 -5 ... hamile taklidi yapan panda
 • 2019 yılı

  .
  değişeceğim senedir.

  bazı alışkanlıkları ve kötü yanları bırakmanın vakti gelmişti gibi. zamanında kendimi ezdirdiğim, kendimi küçük gördüğüm için, kendime saygım dahi olmadığı için üzgünüm.

  kendime bir hiçmişim gibi davrandığım ve, hiçbir şeyi başaramayacağıma inandığım için de üzgünüm.

  haklı durumda olmama rağmen haksızlığa uğradığımda, sesimi çıkarmadığım her saniye için üzgünüm.

  insanlara emek vermeme rağmen hakarete uğradığımda gülüp geçtiğim için, kendimi bir ezik gibi hissettiğim için, bunca olan şeye rağmen hala sesimi çıkarmadığım için, çok üzgünüm.

  benden büyük insanların büyüklüğünü kullanarak beni ezmelerine sessiz kaldığım için üzgünüm, benden küçüklerin de bana hakaret etmelerine rağmen gözardı ettiğim için üzgünüm.

  kendimi bir birey olarak görmediğim için, kendimi güçlü hissetmediğim için, kendimi hiçbir zaman sevmediğim için üzgünüm.

  kendime kaç sene eziyet çektirdiğim için üzgünüm.

  bende bir insanım, bende bir bireyim, benimde duygularım var, benimde hoşlanmadığım şeyler var. bunların anlayışla karşılanacağı bir yere gideceğim. ve ben o yere günler geçtikçe ulaşacağım.

  sayıklayarak geçirdiğim her gün, dün ölen birinin yaşamak istediği yarınıydı.

  edit, buda son entry'm olsun. bana çok şey kattın sözlük, güzel arkadaşlar, hoş sohbetler... hepsi için minnettarım, gethere, siyahtan beyaza sevgilerle, ruut altmış altı, siyahmelodi, koala ancak ne fayda, az da konuşsak moon tripper, ve sofaraway,

  burada yazan herkesin yeni yılını kutluyorum, umarım sağlık önceliğinizde olur ve, peşinden diğer tüm düşleriniz layığında gerçekleşir. bunu diyeceğimi hiç düşünmezdim ama, seni bile özleyeceğim o rus bu rus. şaka.

  zall kendine iyi bak,

  essy kendine iyi bak.

  çok duygusal oldu, ceketimi alıp kalkıyorum.
  7 ... soundofsilence
 • babasını kaybetmiş kızlar

  .
  başlığı açan orospu evladından daha insan olduğu aşikar.
  12 -1 ... praaven
 • babasını kaybetmiş kızlar

  .
  Babasını kaybeden erkekten farkı yoktur. Daha çok güven duygusuna sahip olan daha çok sevgiye bağlı insanlardır aynı zamanda.

  Üstteki orospu çocuğu ise yorumsuz.
  15 -1 ... keyf kahyasi
 • kürtçe konuştum diye tellak sert keseledi

  .
  konuşmasaydın amına koduğumun ayısı.
  3 -1 ... sailone
 • ay amına koduğumun oğlu

  .
  Kanka su yukarda parlayan ne diye sorulan sorunun cevabı.
  2 ... deli praetor
 • gethere

  .
  an itibariyle nick altını epey rahatlattığım yazar. umarım, kendi hissesine düşen nispette, bu pozitif mesajı özümseyerek, bundan sonra yoluna o şekilde mutlu olarak devam eder. kendisine iyi yazmalar diliyorum..
  1 ... kiss kiss bang bang
 • gethere

  .
  Nicki güzel bir yazar.

  Atara atar gidere Gethere...
  2 -1 ... serpil silahliperi
 • gethere

  .
  Gayet kral bir yazar. Severiz. ailecek izliyoruz
  1 -1 ... depozitolupetsise
 • gethere

  .
  adam gibi adam.
  1 -1 ... ataturkcuu yazar