• kızlara yakışmayan iki şey

  645.
  ilgi orospuluğu, sergi. Hadi 3. De badana olsun.
  1 ... gethere
 • 10yearchallenge

  10.
  Gün geçmiyor ki yeni sikimsonik akımlar çıkmasın.
  6 ... gethere
 • belediyeye haber vermeden sevişmek

  3.
  Muhtardan sevişilecek ev için ikametgah kağıdı alınıp belediyeye ibraz edilmelidir. Oradan alınan belge ile de vurun sevişmenin dibine. Evet.
  2 ... gethere
 • plakayı kasıtlı olarak buz tutturup gaza köklemek

  1.
  Şüphesiz ki biz türklerin aklına gelebilecek şeytanlıktır. Eds, radar demeden son gaz gitmektir. Hadi trafik polisinden kaçtın, radara giremedin, eds ye giremedin ama azrail? Dikkat etmek lazım.
  2 ... gethere
 • üstteki yazarın mesleğini tahmin et

  255.
  Harita mühendisi adayı ya da harita mühendisi.

  (inceledim evet işsizim).
  2 ... gethere
 • yaran diyaloglar

  8499.
  yaran diyaloglar

  Adamsınız siz lan. iyi güldüm.
  3 ... gethere
 • kendinizde beğenmediğiniz bir özellik

  135.
  Mal olmam.
  Herkese inanıyor olmam.
  Kırmak istemediğim için Hayır diyemeyip reddedemem.
  Bazen çok alıngan olmam.
  Olumsuz düşünmek. (Herkes olumlu yerlerine bakarken ben olumsuzları düşünürüm).
  Kendimi huzursuz edecek bir olay bulmam.

  Bir değil çokça yazdım.
  7 ... gethere
 • şifre kırmak

  10.
  Bilgisayar programcılığı, yazılım mühendisliği, bilgisayar mühendisliği ve benzeri bölümleri okuyanlara veya mezunlara bilip bilmediği sorulan ameliye.
  ... gethere
 • feridun düzağaç

  1205.
  feridun düzağaç

  Şunu arkadaşım atmış. Hanginiz olm bu? Hayretler içerisindeyim.
  2 ... gethere
 • uludağ sözlüğün eski tadının kalmaması

  25.
  Yazan kisiye bakar mısın. Gizliden baktım öyle gördüm entryi. Meriçler, kendi fotoğrafını sözlüğe atan ilgi orospuları. Vücut sergileyen dallamalar. Beyin yerine kas geliştiren hödüklerle falan dolu bu sözlük demi?
  Ya da meriç olduğunu inkar edip entrylerinin çoğu meriç içerikli olan yazarlar falan degil mi?
  7 -3 ... gethere
 • dedeniz ne iş yapardı

  44.
  adını taşıdığım rahmetli dedem zahirecilik işi yaparmış. onun haricinde başka işle uğraşır mıydı hatırlamıyorum anlatılanlara göre hatırladıklarım bunlar.

  diğer dedem ise ağır ceza mübaşiri idi.
  2 ... gethere
 • insanlar değişir mi

  141.
  değişir. 180 derece değişenlere şahit olunmuştur. "olumsuz" yönde ise vay halinize. fakat olumluysa iyi şeyler olabilir. aynı durum sizin için de geçerlidir.
  1 ... gethere
 • şakasına orospu demek

  3.
  şakasına da olsa hoş değildir. arkadaş ortamında "ibneee" denilmesi kadar basit değildir "orospu" tabiri. arkadaş ortamında birbirine "orospu, yelloz, şırfıntı, kaşar" diyen kızlardan da şüphe duyar, hoş karşılamam. alınmayan, izin veren kız da sıkıntılı olabilir.

  bir kıza da orospu damgası yapıştıramam kolay kolay. her haltı yiyip, namuslu görünme amaçlı kapanan türbanlı modern sıkmabaş süslümanlara içimden gelerek "orospu" damgası yapıştırabiliyorum. adabı vardır kapanmanın orospu çocukları. insanı dinden soğutmayın. kafayı kapatmışsın götü açmışsın taytı, dar kotu giymişsin.
  ... gethere
 • ekşi sözlük

  9801.
  bir keresinde teknik bir konu hakkında başlık açtığımda seviyeli bir şekilde entry döşediklerine şahit olduğum başlık. ciddi ciddi oturup teknik, bilimsel olarak mantık çerçevesinde uzun uzun konuşuldu ilgili konu. burada açsaydım 2 entry girilip tozlu raflara karışırdı.

  uludağ - ekşi arasında dağlar kadar fark var. burada götünü yaladığınız, sırf amı, memesi var diye yere göğe sığdıramadıklarınızı orada siklerine takmazlar. seviye konusunda da tartışmaya gerek yok. aktiflik, üye sayısı ve üye olma zorluğu konusunda da dağlar kadar fark var. kısacacı her elini kolunu sallayanın sözlüğe alınmamasından dolayı oluşan seviyeli bir ortam var.

  ha samimiyet konusunda uludağ sözlük daha iyi.

  edit : kendisini beğenmiş, entelektüel kılıklı, götlerinde göt oluşmuş davar fularlı, pembe götlü yazarları da meşhurdur.
  4 -3 ... gethere
 • sevgiliyi tehdit etmek

  7.
  Davar insan davranışıdır. Vekalet, tapu vermediğiniz sürece üzerinizde hak iddia edemezler. Yaptığı suçtur.

  Kimlerle birlikte olduğunuza dikkat etseniz biraz. Tamam sonradan belli oluyor ne oldukları ama yine de kimin ne olduğu ilk başlardan belli oluyor. Tehditlerle zorlamalarla olmaz bu işler. Olmuyormuş. Sinir oldum bak yine
  2 ... gethere
 • kim o numara sorgulama

  32.
  Ulan ben de reklamcıları yakalayıp teeek tek ihbarlıyordum vay kafama sokayım vay. Meğer zall salıyormuş bunları içimize. Harbiden oturup 2600 küsür ihbar yapmışım. Evet çünkü malım ki sözlüğü toparlamaya çalışıyorum.
  1 ... gethere
 • 16 01 2019 uludağ sözlük rezaleti

  34.
  Ahanda bu konuları seneler seneler evvel inci sözlükte işlerdik. Dokunmazdı da. Küfür edilmediğinde garip hissederdik. Ama ortamlar farklı. Burası uludağ sözlük.

  Anladığım kadarıyla ilgili yazar reklamcılara taş atmış. Reklamcılar da toplu olarak nickaltı döşemişler. Eminim o hesaplar tek kişiye aittir. Hoş değil.

  Sözlüğün bunlara izin vermesi de hoş değil. Sözlük reklamcılardan ve orospu çocuğundan geçilmiyor. Bakın reklam demiyorum reklamcı diyorum.
  7 ... gethere
 • kuran ın en güzel ayeti

  22.
  (bkz: sözlük yazarlarının favori ayetleri).

  Edit : haydaaa başlık tutturduk.
  ... gethere
 • samsun erkeği

  3.
  Hemşehrilerimdir babadan dolayı. Evet biraz sıkıntı mevcut.
  2 ... gethere
 • kent switch

  248.
  Lise tuvaletinde sütyenden çıkartılıp vernek aromalı olarak içilen liseli sigarası. 2000+ çıkışlılara dönüp baktığınızda bu sigaradan içtiklerine şahit olabilirsiniz. Maksat ise eve gidince baba, ana dayağından korunmak.
  -1 ... gethere
 • yeni şeyler getiriyorum