• veda ediyorum sözlük

  20.
  Allah'a emanet ol user dostum.
  3 ... gethere
 • sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

  13290.
  Kyk kredisi almıştım. ilk taahhütnameyi evdekiler almamı istemediği için onaylamamıştım ama sonradan taahhütname ek süresi çıktı ve kimseye sormadan onayladım e-devletten. Sırf param olmadığı için mahçup olmamak için aldım bu kartı (...). Bir anda o kadar parayı görünce sanki bedavaymış hiç ödemeyecekmişim gibi harcadım yedim içtim sıçtım. Bol bol içki sofrası fotoğrafı atmıştım anın görüntüsüne. Pizzalar, dürümler, hamburgerler, viskiler havada uçuşuyordu. Bir kaç ay geçtikten sonra anneme kart aldığımı söylemiştim. Kızdı. Haklıydı tabi. Sonra dedemlere gittiğimizde konuyu açtım. Dayımlara falan da söyledim kart aldığımı. Kime dediysem keşke almasaydın dediler. Bu karta bulaşan arkadaşlarımı da dinlemedim kartı alırken. Hala kyk borcu ödüyorum diyen abileri de dinlemedim... Keşke dinleseymişim. 2050 lira devletin verdiği paranın borcu var. Kredi ve gelecek ayın parasını yediğimin borçlarını annem ödedi taksit taksit. Bi bitmedi borç. En son 400+ kalmıştı tek seferde ödedik. Asgerisini ödeyerek bitmezdi o borç. Allah annemden razı olsun. Kimden isteyebilirdim ki? Babam kartı duysa ağzıma sıçardı. Sorunlu bir babam var. Gerçekten büyük sıkıntılı...

  Yarın soğuk hava deposuna gidip işi konuşacağım. Adama durumdan bahsedeceğim. Geçen sene de gitme hevesim vardı ama haydar adını verdikleri işi yaptırdılar bize. kamyon ve kocaman tırları indirdik. 45 liralık bir iş değil gerçekten. Soğuk hava deposunun bir sürü bölümü var. En zorunu yaptırdılar bize. Bir sefer gidince 1 hafta yerinizden kalkamaz acemi bir insan. Zamanla yarışıyorsunuz. Karşı taraftan iki kişi kiraz dolu kasayı (bazıları aşırı büyük kasa. Ekmek kasaası gibi ve elinizi kesiyor) makineye koyuyor. Makine 10 metre vardır aşşağı yukarı. Kasalar tahmini 20 cm aralıklarla konuluyor ard arda. içeride yıkanıp soğuyan kirazları alıyoruz istifliyoruz iki kişi. Mola verme şansın yok. O kasa yerinden kalkmıyor. Makine seni beklemiyor. 10 saniye geciktirsen kasa yere düşecek. Yerdeki kasayı toplamaya kalksan diğer kasa düşecek. Makineyi kapatsan başındakiler laf edecek. Yani acemi bir kişinin yapacağı bir iş değil ya. En az 10-15 kişiyle nöbetleşe yapmak lazım... Her neyse burada iş giricem inşallah. içeride kiraz ayıklama, paketleme, taşıma işleri var. Gündelik 45 lira. Sabah 9 akşam 5. Serviste var. Burada çalışıp borcumu ödeyip anneme de biraz para verip kendime harçlık çıkartmam lazım. 2 buçuk ay çalışsam iyi olacak. Şans dileyin bana yine haydar vermesinler (:
  5 ... gethere
 • ateist deist agnostik olma süreçleri

  6.
  Entri silme alışkanlığım yok ama bir kaç saat önce yazdığımı silmem gerekti. Kuranı baştan sona okuyup din adamıymış gibi yazı yazmam yanlış kaçtı geç te olsa farkettim. Kırdımlarım varsa affola. Yukarıda yazılan hakaretimsi şeyleri de temizlerseniz sevinirim.

  (bkz: herkesin hayatına kimse karışamaz)
  3 -1 ... gethere
 • anın görüntüsü

  21239.
  anın görüntüsü
  22 -4 ... gethere
 • allah yook diye bağırarak hücum eden ateist asker

  5.
  Allahu akbar nidalarıyla hucüm ediyorsa sıkıntılı ateist askerdir.

  Ordu düşman saldırısına uğradığı zaman ellerini açıp "Allah'ım sen beni ve diğer askerleri koru" diyebilecek askerdir.
  3 ... gethere
 • hayatınızı anlatın

  5.
  Demim içtiğim concerta 54 mg beni mutlu etti. Okula fazla uğramıyorum. Finallerin bir kaçına girdim. Bütlere girmiycem. Umursamıyorum. Keşke okulu umursamadığım kadar insanları da unursamasam.
  3 ... gethere
 • boşaldıktan sonraki 10 dakika

  2.
  boşaldıktan sonraki 10 dakika
  Aha böyle oluyorum.

  Edit : bir kıza teklif vs etmeden önce muslukları açın ondan sonra bir daha düşünün.
  15 -2 ... gethere
 • ahahahaha nasıl espriydi ama

  2.
  ahahahaha nasıl espriydi ama

  Edit: artık entry girdiğim sıkıntılı başlıkları ss alıcam. Eksi alınca yazdıklarını silip kaçıyorlar. ilgi meraklısı olmayın!
  2 ... gethere
 • a haber in yayınladığı terörist imha haberi

  4.
  Haber yapmak için haber yapmak.
  2 ... gethere
 • nihat hatipoğlu

  1323.
  1 dakika önce canlı yayında "ibni" diyecekken "ibne" diyip sonradan ııaauu ekinin ardından "ibni' olarak düzeltmiştir.

  Edit: kendi hakkında yorumumu da yapıyım. Samimiyetsiz birisidir. Gelen saçma sorulardan sonra yapılan caps ve sikimsonik mizahlardan sonra bu kadar adı çıkmıştır. Adnanı sevmem ama bundan daha samimi ciddiyim.
  1 -1 ... gethere
 • anın görüntüsü

  21232.
  anın görüntüsü
  bugün bu var soframızda. karşı apartmanda ki fatma teyzenin bahçesinden. hayırlı iftarlarınız olsun...
  11 ... gethere
 • penis boyu takıntısı

  6.
  (bkz: plaka55yarrak19) akıllara getirmişir.

  Edit: Bu konuda türlü makaleler var. Okumalısınız. Kimsede 25 cm kalın damarlı uzuv yok. Diz kapağına kadar zurnam var diyenlere itibar etmeyiniz.
  3 ... gethere
 • kız arkadaşın dildo sahibi olması

  3.
  Straporu da var ise uzak durulası kız arkadaştır.
  2 -1 ... gethere
 • gündoğdu marşı

  78.
  Sağcı olmama rağmen sürekli dilimde olan marştır.
  1 ... gethere
 • adnan oktar ın gelir kaynağı

  2.
  Kedicik pazarlamacılığı a.ş.
  2 ... gethere
 • yazarların whatsapp durumları

  81.
  (baykuş emojisi).
  4 ... gethere
 • galerideki en güzel fotoğraf

  277.
  galerideki en güzel fotoğraf
  5 -7 ... gethere
 • stres çarkı

  188.
  Buyrun bedava : http://www.ffffidget.com

  Edit: bundan almadım da almam da. Ergen değilim. Yararlanın diye attım ne bu eksiler ?
  2 -3 ... gethere
 • anın görüntüsü

  21188.
  anın görüntüsü
  Sen xp misin hayırdır lan?
  8 ... gethere
 • flört

  250.
  flört
  Çocukken anneme aldırdığım minik dualar grubunun kasedini saymazsak ömrüm boyunca ilk defa albüm aldım ve bu flört. Tek seferde 3 siparis verdim ama d&r yüzünden ikisi elime ulaştı. Hücum kayıtlar albümünün kapağı da kırık ulaştı elime. Her neyse konu bu değil.

  En sevdiğim gruplardan birisidir. Hatta en sevdiğim gruptur. Tarif edemiyorum dinleyin görün. Bu arada emeklerinin karşılığını alamıyorlar.

  Not : grubu severseniz "tehlikeyle flört" filmini de izleyin.
  8 ... gethere
 • yeni şeyler getiriyorum